דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

הירשמו ותהנו

3% הנחה בהזמנה הראשונה | חשבון אישי עם ריכוז ההזמנות שלכם ומעקב משלוחים | מבצעים בלעדיים לחברי המועדון

מאמר: איך תדעו שהפתיל הוא הפתיל הנכון לנר שלכם?

בחירת הפתיל הנכון - שיאננדה

איך תדעו שהפתיל הוא הפתיל הנכון לנר שלכם?

לא כל הפתילים נולדו שווים.

ישנם מגוון רחב של פתילים הנמכרים בעולם, וחשוב לדעת שהפתיל שאתם משתמשים בו יהיה מתאים לשעווה שאתם עובדים איתה ולקוטר הצנצנת, אבל מעבר להכל חשוב לדעת שהפתיל עשוי מחומרי גלם טובים.
כמו כל חומרי הגלם שלנו, גם את הפתילים שלנו אנחנו מייבאים מהמפעלים האיכותיים ביותר.
סממנים לפתיל איכותי ומתאים לנר שלכם: להבה יציבה, עשן שחור מינ', הפצת ריח גבוהה, אין צורך לחתוך אותו אחרי כמה הדלקות ובריכת השעווה שהוא מייצר מגיעה לדפנות הנר (עוד מידע בהמשך).
אנחנו מחזיקים מספר סדרות של פתילים, מזה אומר סדרה? זה אומר שמאותו סוג פתיל, ישנה קולקציה של עוביים שונים, המתאימים לקטרים שונים של צנצנות, ככל שהפתיל עבה יותר, ככה הוא יתאים לצנצנת רחבה יותר.

טסטים:

בסופו של דבר, גם אחרי שנכתוב פה הרבה מילים, הכי חשוב זה לעשות טסטים כדי למצוא את הפתיל שמתאים לכם, מכיוון שגם סוג הריח ואחוז הריח שתעבדו איתו הוא פרמטר המשפיע על הבערה.
אנו ממליצים בחום לעשות טסטים, אז איך תדעו שהפתיל הוא הפתיל הנכון?
  • שלב 1: בחירת סוג השעווה, במידה ואתם משתמשים בשעוות צמחיות כמו סויה וקוקוס, אנו ממליצים לכם לעבוד עם פתילי TCR, פתילים אקולוגים המיועדים לעבודה עם שעוות צמחיות, במידה ואתם עובדים עם סדרת שעוות ה SP שלנו (סויה פרפין) אתם יכולים גם להשתמש בפתילי Stabilo CD החזקים שיעשו עבודה מעולה.
  • שלב 2: הזמנת טסטרים, בעמוד של הפתיל תוכלו לקבל אינדיקציה טובה לאיזה עובי פתילים כדאי לכם לנסות.
  • שלב 3: הכנת הנרות, אחרי שבחרתם את הכלי ליצוק בתוכו את השעווה, בחרתם את השעווה שאתם רוצים לעבוד איתה, ונסגרתם על סוג ואחוז הריח, אתם יכולים לגשת למלאכה ולייצר מספר נרות זהים לחלוטין שהשוני היחיד ביניהם הוא עובי הפתיל.
  • שלב 4: המתנה, תנו לנרות לנוח מספר ימים, בזמן המנוחה הנרות יתקשו והריח יתחבר בצורה אידיאלית לשעווה, חשוב לתת לנרות לנוח במקום מוצל בטמפרטורה של עד 25 מעלות.
  • שלב 5: הדלקה, חתכו את הפתיל לבערך חצי ס"מ גובה והדליקו את כל הנרות במקביל, לאחר כ 3-4 שעות, הסתכלו מלמעלה על הנר ותראו איזה בריכת שעווה הכי קרובה לדפנות הכלי, הפתיל הנכון לכם יהיה זה שהנר שלו הגיע ממש עד הדופן ואולי אפילו כמעט עד הדופן, אבל לא מעבר לזה.

בהצלחה
צוות שיאננדה

Read more

ההבדלים בין השעוות שלנו - שיאננדה

שעווה להכנת נרות - איך לבחור את השעווה המתאימה עבורי?

הגעתם לדף של ה שעווה לנרות ולא הבנתם מה אנחנו רוצים ממכם? אנחנו כאן לעזור!אנחנו מחזיקים קולקציה נהדרת עם מגוון שעוות חדשניות ומוכנות לשימוש, הכוללות תוספים איכותיים בתוכן

לקרוא עוד
איך מכינים נרות ריחניים? מדריך בסיסי למתחילים - שיאננדה

איך מכינים נרות ריחניים? מדריך בסיסי למתחילים

איך להכין נרות ריחניים? מדריך פרקטי למתחילים בהכנת הנרות, דברים בסיסיים שחשוב לדעת שיחסכו לכם זמן וכסף, החל מבחירת השעווה, הציוד הנדרש להכנת נרות וחומרי הגלם.

לקרוא עוד